Layos Design olarak kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği bir araya getirerek sektöründe üstün vasıflarda ürünler imal ediyoruz. Müşterilerimiz gözünde kalite hissini oluşturabilmek için çalışmalarımızda son derece hassas davranıyoruz.
1989 yılında çalışmalarına başlayan atölyemiz geçen yılların verdiği bilgi ve tecrübeler ile büyüyerek bugünkü atölyesine ulaşmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz kalite ve güvenin eseri ürünlerimiz uzun yıllar kullanılabilecek olması ön görülerek imal edilmektedir. İnce detayların zarafeti ve aynı zamanda sağlamlık önemli çalışma prensiplerimizdendir.
Biz biliyoruz ki bu ülkede her ne imal ederseniz edin kaliteli iseniz değer verilirsiniz. Atölyemizde gerek klasik tarzda gerekse modern stillerde mobilya imalatı yapılmaktadır. Hizmetlerimiz arasında gardırop imalatı, lambri imalatı, rabıta imalatı ve uygulaması, ahşap pergole imalatı, kitaplık imalatı, yatak odası imalatı, hazır mutfak imalatı, otel mobilyası imalatı, yemek masası takımı imalatı, fuar standı imalatı, büfe imalatı, villa dekorasyonu, ofis mobilya imalatları yer almaktadır. Bu hizmetlerimize ek olarak mimarlara özel projelerde üretim desteği sunmaktayız.
Zamanında iş teslimi ile her türlü dekorasyon işlerinde bizi arayabilirsiniz.